Vehmaa

Kalannintie 620
23200 Vinkkilä

Puh. 044 538 1605
vehmaa@pk-puu.fi

Avoinna arkisin 7-17, la 8-14

Pekka Kaskinen

Yksikön esimies, puunjalostuksen tuotannonsuunnittelu, yritys- ja projektimyynti

050 432 0246

pekka.kaskinen@pk-puu.fi

Jaakko Kaskinen

Myynti, yritys- ja projektimyynti, ajojärjestelyt

050 4127 600

jaakko.kaskinen@pk-puu.fi

Juuso Muhonen

Varasto

044 401 8491

juuso.muhonen@pk-puu.fi

Jalmari Jokinen

Varastoesimies, myynti

050 344 6022

jalmari.jokinen@pk-puu.fi

Birgitta Kaskinen

Henkilöstö, myyntireskontra

050 430 5444

birgitta.kaskinen@pk-puu.fi

Satu Nieminen

Myymälä, ostoreskontra (Äitiysloma)

050 344 7622

satu.nieminen@pk-puu.fi

Noora Vilkanen

Myymälä, ostoreskontra

050 344 7622

noora.vilkanen@pk-puu.fi

Anssi Lehtonen

Autonkuljettaja

050 599 5538